Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vibrál a fénycsövem, mit tehetek?

Vibrál a fénycsövem, mit tehetek?

Figyelt kérdés

SERA daylight T8 15W-os fénycsövet vettem az előző kiégett sylvania fénycsövem helyett, de ez villog. Most vigyem vissza, vagy az előtét lehet rossz?

Műszaki emberek segítsetek!



2014. ápr. 16. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

A Sylvania paramétereivel megegyezik a mostani cső? Ha igen, akkor nem kéne vibrálnia.

Elektronikus előtét van, vagy régi fajta + gyújtó?

2014. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 YourDestiny ***** válasza:
Nekem is ment így tönkre Sera fénycsövem két hónap alatt, szutyok minőségű csövek. De egyáltalán nem biztos, hogy a cső a hibás. Az előző kiégett? Mivel hajtod a fénycsövet? Nekem gyanús, hogy ott van a hiba. Elektronikus előtét? Hány Wattos és mennyi a cső? Esetleg gyújtótrafós?
2014. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fénycsöveknél elég ritka, de megesik a gyártáshiba. Lehet benne kevés a gáz, vagy az a pici higanycseppecske, ami a gőzével segíti az ionizációt... stb stb... Nagyobb kérdés, hogy az üzlet ahol vetted, kezeli e a reklamációt fénycsövek esetén. Inkább ennek nézz utána. Egyébként én pont a héten jártam úgy egy 18W os silvania csővel, hogy a fény szabályosan hullámzott benne. Érdekes.
2014. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!