Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Senki sem segit? Lentebb...

Senki sem segit? Lentebb feltettem a kérdésemet, hogy a jávai mohát mivel lehetne fertőtleniteni, hogy az akváriumi állatkáimnak ne essen baja.

Figyelt kérdés
Jó sok moháról lenne szó és ma cserélek vizet az akváriumban,de addig nem akarom bele tenni mig nem tudom, hogy biztonságos.
2014. ápr. 18. 06:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom a kérdésedre a választ mert csak afrikai achát csigáink vannak, de vannak kimondottan akvarisztikai üzletek (pl. a Kőki Terminálban is Budapesten), ott biztosan árulnak ehhez fertőtlenítőt.
2014. ápr. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
neomagnollal
2014. ápr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt meg tudnád mondani, hogy pl. 5 literbe mennyi neomagnolt tegyek és mennyi ideig maradjon benne a moha, hogy ne károsodjon a növény?
2014. ápr. 19. 06:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem, mert még soha nem használtam, csak hallottam hogy mások szokták. Szerintem kérdezd meg a boltban.


Én nem szoktam fertőtleníteni, csak lemosom csap alatt, leszedem róla a gyapotot és kész. Egyszer szívtam meg, amikor nem néztem át a növényt és bevittem egy csomó planáriát az akváriumba, amik ott nyüzsögtek a növény közepén. Aztán 1 hétig tartott kiírtani :D

2014. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!