Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti melyik nano halakat javasol...

Ti melyik nano halakat javasolnátok együtt tartásra? Melyik 2-3 fajta az ami jól mutat együtt?

Figyelt kérdés
Most szeretném berendezni a 126 literes akváriumom. Kizárólag nano halakkal. Nem szeretnék hibázni, hogy olyanokat rakjak össze ami nem passzol egymással, vagy nem mutatnak jól együtt.
2014. ápr. 20. 07:11
 1/5 YourDestiny ***** válasza:
100%
Őszintén szólva az én szemem jobban vonzza, ha egyféle nagy csapat van. Nekem nanoból a parázslazac a legmutatósabb. Ha mindenképp tarsítanád, valami kékes fényű hallal, mondjuk Daisy rizshalaival. Igaz, nekem csapatban a normani jön még be, de nehezen beszerezhető. Aljzatra meg raknék egy csapat rézfoltost.
2014. ápr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Platypus ***** válasza:
100%
Az a legnagyobb kérdés, hogy milyen vizet tervezel az akváriumba? A nano halak jelentős része lágyvizes, ha ezt biztosítod, akkor hatalmas választék áll a rendelkezésedre. Néhány kivétellel a legtöbb békés hal, így a vízigény az egyetlen kritikus szempont.
2014. ápr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kimondott lágyvizes 8-10 Nk- a viz.
2014. ápr. 20. 14:12
 4/5 YourDestiny ***** válasza:
Két hím egymás közt balhézik, bár elvileg más halakkal nem foglalkoznak. Nézz utána.
2014. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 YourDestiny ***** válasza:
Nem ide akartam, elnéztem, sorry.
2014. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!