Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kb fél órája elkezdett döglődn...

Kb fél órája elkezdett döglődni a cápaharcsám. Mit tudnák csinálni?

Figyelt kérdés
Van itthon crystall meg neptun parakill cseppem. A cseppböl már tettem bele meg felmelegítettem nekik a vizet pár perce mert nem jó a vízmelegítőm és elég hideg a víz. Attol is elkezdhet döglődni h hideg a víz?
2009. dec. 22. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Az érzékenyebb halaknál előfordulhat, hogy télen akár már vásárlás után hazafelé megfázik, és elpusztul.

Sajnos, ha látod rajta, hogy elkezd döglődni akkor már nem sokat tehetsz. Tapasztalatból tudom, ha már látszik rajta akkor annyi.

2009. dec. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

ezeken kívül amit írtál hogy csináltad mást nem tudsz tenni.

maximum: halászlé kockát a vízbe xD

2009. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Egy jó cápauszonyleves!!:D
2009. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el gondolkodni, hogy milyet kérsz helyette karácsonyra:)
2009. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
A cápaharcsának 25-30 fokos víz kell,a hidegebb vízben könnyen megfázhat.Legalább két napig kellene 28-30 fokon tartani a vizet és utána beállítani 26 fok körüli értékre.Feltétlenül kell, egy új fűtés, az nagyon rossz, ha felmelegíted a vizet és utána megint lehűl.Ha gyorsan megoldod a problémát, talán megmarad, elég kemény hal.
2009. dec. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek:) Am az a baj h tegnap kaptam meg a párját mert szegény egyedül volt és b.nőm meglepett egy párjával erre mikor bele akarom tenni a vízbe az új halat látom h a cápaharcsa meg döglődik szal NAGYON BOLDOG VOLTAM :@
2009. dec. 23. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!