Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány mm nagyságut válasszak?...

Hány mm nagyságut válasszak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Bazalt aljzatu akváriumot tervezek sok növénnyel. Tudom, hogy a bazalt nem a legjobb a növényeknek, de nem szeretnék anyagos talajt. Bár gondolkoztam a kavicson is, csak a nem tudom mi az a méret ami még elfogadható.
2014. ápr. 30. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A bazalt teljesen jó, nekem is az van. Ha nincs talajlakó halad semmi gond nem lesz vele, sok növénynek nincs ellene kifogása. 1-2mm vegyél (U0) az nem rohad be és nem ül meg a mulm benne. Átmosni könnyű ha úgy csinálod, hogy veszel egy nagyon kis lukú szitát(pár száz ft, edényboltban) és abba teszel 1-2marékkal, teszel alá vödröt és zuhannyal leöblíted amég tiszta nem lesz. Másképp nehéz lemosni mert törik ahogy kevered és mindig koszolni fog!
2014. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és szerintem sokkal esztétikusabb a sima sódernél, főleg neonok alá
2014. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen a 3mm-nél apróbb kavicsszemcsék jók, mert aközé nem szorul be a kajamaradék. 1 év után meg magát a kavicsot is le tudod szívni a halak alól hogy átmosd, és nem dugul el tőle a cső.
2014. ápr. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!