Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezek milyen halak voltak?

Ezek milyen halak voltak?

Figyelt kérdés

Az alpokban voltunk egy hegyi pataknál megálltunk horgászni,

fogtam is pár balint, amikor elmentem nézelődni a patak mentén 3 furcsa halra lettem figyelmes egy kis csendes vizű

öbölben volt 3 kis hal, zöldek voltak az egyik pedig ezüst színű sajnos háló nem volt nálam horogra pedig nem nagyon kaptak, kis sügérek voltak?



2014. máj. 15. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem tudom sajnos.
2014. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kb olyan 6-7 cmsek voltak kicsit tömzsik és kicsit mintha hegyes lett volna a fejük
2014. máj. 18. 11:24
 3/5 zeleia válasza:

Egy kicsit pontosabb leírás kéne, de azt mondtad hogy hegyes az orruk. Véletlenül nem volt egy fehér csík az oldalukon?

Mert szerintem akkor kecsegék voltak!

2014. aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zeleia válasza:
Vagy még lehettek pisztrángok, de az is lehet sügérek voltak!
2014. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nah elmentem és kifogtam jó pár db ot ezek sajnos út közben elpusztultak :c de a tetemüket lefagyasztottam és még megvannak tehát képet bármikor tudok feltenni a hátukon van 2 tüske meg a hasukon is és úgy úsztak az uszonyaikkal mint egy gömbhal még a kinézetük is majdnem megegyszik a tüskéket elnézve és hogy csukaszerű a feje
2014. aug. 21. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!