Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek megcsináljam?

Pendulum92 kérdése:

Szerintetek megcsináljam?

Figyelt kérdés

Sok kezdők számára hasznos leírás van, de én valami olyan cikkre gondoltam, ahol részletesen végigvezetném, mit miért, hogyan, pontosan, számokkal, elmagyarázva, hogy mi kell egy akváriumhoz, mi miért nem jó, stb.


Tehát ti tudtok ilyen részletes leírásról?


2014. máj. 18. 21:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én google drive-ra tenném pl: [link]


Megbízható, bármikor tudod módosítani a txt tartalmát, le tudod tölteni a gépedre a pc alkalmazást így ha módosítasz rögtön szinkronizál a webes anyaggal.


Csak gmail e-mail cím kell hozzá, mehet több txt, lehet linkelni a kérdezőknek.

Ingyenes, sokkal megbízhatóbb mint az ingyenes weboldalak.

2014. máj. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 YourDestiny ***** válasza:
Én akkor már külön szedném. Egy tényleg bitang egyszerű tömör írást, amiben csak az van, ami nélkül nem történik katasztrófa az akváriumban. Azt még talán az agyilag süsü gyerek is elolvassa. Aztán egy szintel feljebb lépett cikket, amibe már nem a lehető legalapvetőbb dolgok vannak, mint az általad említett lágyítás is pl. Azt elég még egy totálisan kezdőnek második nekifutásra felfogni...
2014. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 YourDestiny ***** válasza:
Így az alap cikk rövidebb lesz, többen elolvassák. Aztán az értelmes emberek úgy fognak dönteni, hogy tovább lépnek majd a kettes számú cikkhez, a kevésbé értelmesek meg nem, de legalább a muszáj dolgokkal tisztában lesznek.
2014. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igazad van, már gyűjtögetem is a kérdéseken innen, hogy direktbe arra válaszoljak, amit gyakran eltesznek.
2014. máj. 19. 12:21
 15/21 A kérdező kommentje:

Már csak az ejt zavarba, hogy milyen logika szerint haladjak.


Ömlesztve a feltett kérdéseket, vagy logiksan végihaladva. Bár több munkával jár, de a 2. nak több az értelme.

2014. máj. 19. 12:24
 16/21 A kérdező kommentje:
Tehát nem a hány halat rakj az akváriumba kérdéssel kezdem, hanem a hol és milyet vegyek kérdéssel.
2014. máj. 19. 12:24
 17/21 YourDestiny ***** válasza:

Valami rendszert azért fel lehetne építeni, mint pl.


Ne tájékozódj boltban -> mekkora akváriumot érdemes és miért jobb a nagyobb -> mekkora helyen milyen a lehetőség -> hová rakjam -> milyen szűrést vegyek -> miért a nagy szűrőtérfogat az elsődleges -> mennyiben változtat a szűrő megválasztása a telepítés sűrűségén -> mit befolyásol a dekoráció színe -> halak előtti pár hetes járatás -> a klór negatív befolyása -> milyen világítás mekkora alternatívát kínál -> betelepítés körülményei -> ne vegyél hulladék tápot -> belsőszűrőtisztítás minimalizálásának szerepe -> ne ijedj meg az algától és ne nyúlj algairtóhoz -> így tovább, ha kihagytam valamit. Szerintem ennél tágabbra nem is feltétlenül kell nyújtani, a gyógyszerek szerepét a biológiára már átnyújthatod a mélyebbra ható cikkbe.

2014. máj. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Amúgy tényleg ez a gond, hogy rengeteg leírás van, de valamiért még is minden nap látok ugyanolyan kérdéseket itt a gyakorin.


Nem tudom mi az oka, hogy nem olvassák el, mert túl sok, vagy nem értik, szerintem felteszek egy kérdést, hátha képet kapok.


Tehát ha csak nem értik, vagy túl hosszú, mindkettőn tudok segíteni, így lesz értelme.


Köszi a listát.

2014. máj. 19. 12:48
 19/21 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem a legtöbbeknek a legkönnyebb ide kiírni egy kérdést. Valószínűleg továbbra is lesznek ilyen jellegű kérdések, nem kisebb mennyiségben, mivel a google-ból ez tűnik a legegyszerűbb iránynak, amiért nem kell tenni semmit, és fél percnél több időbe se kerül. Az emberek többsége azt várja, hogy a sült galamba a szájába repüljön, sajnálatos mód.
2014. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Hát igen, még visszakeresni is lusták.


De ha csak páran elolvassák, és megértik, már lesz értelme.

2014. máj. 19. 13:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!