Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék akváriumot 2-3...

Szeretnék akváriumot 2-3 hallal, hogy tudjak benne gyönyörködni minden nap. Milyen halat tudnátok ajánlani, ami kis helyen elfér, szép színes és az igénye minimálisak?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, vadászgörim és kutyusom van itthon.

2014. máj. 25. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
A legegyszerűbb egy 30 literes bettás akvárium. Kell bele szűrő, fűtő, világítás, aljzat és élő növények. Szűrőből én az Eheim Pick up 2008-at ajánlom, megbízható szűrő, megéri az árát. Fűtőből egy 30 wattosat vegyél, ezt állítsd be 26 fokra. Világításnak két darab daylight kompakt fénycsövet tegyél, ez alatt a legtöbb növény már szépen elvan, tápozni is érdemes őket. Ha sok növényt szeretnél, a JBL manado talaj megfelelő, ha kevesebb, igénytelenebb növényeket szeretnél jó a kvarchomok vagy a bazalt is. bettából csak egy hímet lehet bele tenni, de ezen kívül még tarthatsz benne 6 darab endler guppi hímet(persze betta nélkül). Azért csak hímeket, mert nagyon szaporák. Ez eleinte jó dolognak tűnhet, de egy hónapon belül ellepnek a kishalak.
2014. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyen profi válaszra nem is számítottam :D köszönöm szépen, nagyon sokat segítettél ! Így már konkrét tervekkel tudok az üzletbe menni.
2014. máj. 25. 17:53
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
30 literben már tarthatók nano halak. A legfontosabb, nem informálódj a boltostól.
2014. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pendulum92 ***** válasza:
Első körben ezt fusd át: [link]
2014. máj. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!