Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Megoldhato e hogy kivonasam a...

Szoragy kérdése:

Megoldhato e hogy kivonasam a kocsit végleg forgalombol, de ne kelljen bontoba adni? nem szeretnék fizetni utána, de bontoba se akarom adni. Az udvaron elfér. ragaszkodom a kocsihoz, sok szép emlék füz hozzá.

Figyelt kérdés

hallottam hogy lézeik olyan megoldás hogy csak az alvázszámot adom le a bontonak..

lehet ilyen?ha igen tudtok dunakeszi környékén ilyen bontot?



#bontó #autó bontási igazolás
2013. júl. 31. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Kivonod a forgalomból és ennyi. Utána már a kutya sem fog vele foglalkozni. Szépen elviszed a hátsó udvarba letakarod és ennyi.

Bár nem értem hogyha ragaszkodsz hozzá akkor miért akarod kivonni a forgalomból de mégis megtartod. De te tudod. Ha annyi baja van én akkor spórolnék rá pénzt és felújítanám.

Nekem is volt egy Golf 2-es autóm, első autó, elég sokat használtam, sok emlékem fűződött hozzá. De a motor az már elég gázos volt neki mert az elöző tulaj szépen lenyúzta és nálam már jóval a végét járta. De azért kibírt 4 évet. Én is úgy voltam vele hogy csak kivonom a forgalomból aztán majd ha lesz pénzem szerzek bele motort, kicsit felpofozom és jó lesz majd a barátnőmnek. De mivel akkor már megvolt a passat, meg a barátnőm is megörökölte nagyapjának a skodáját így megváltam az autótól pedig nagyon vérző szívvel adtam el, de hát ugye a pénz kellett és találtam egy vevőt aki elvitte donor autónak mert igazából csak az utastere volt leharcolva meg a motorja ment szét benne de minden más működött még.

Ha nem kellett volna a pénz akkor a mai napig is meglenne, és valószínű hogy már rendbe raktam volna.

2013. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%

Elméletileg van olyan lehetőség hogy állagmegóvás céljából vonatod ki a forgalomból.

Ilyen esetben megtarthatod a gépet valamint a későbbi forgalomba helyezéshez szükséges papírokat megkapod.

2013. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!