Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy gondozzam a guppikat?...

Hogy gondozzam a guppikat? Sose volt még halam.

Figyelt kérdés
Még sose volt halam. Ballagásomra szeretnék venni egy kis akváriumot. Guppikat néztem ki, de nem tudom hogy kéne őket gondozni. Utánanéztem a googleban is...de szeretnék innen is tájékozódni. Mekkora akvárium kell 4-5 guppinak ? Nem tudok nagyot venni mivel nincs nagy hely. Kb. 2 nőstényt és 2-3 hímet szeretnék ha ez lehetséges. Műnövényekkel szeretném kialakítani. Az akvárium aljzatát milyen időközönként kellene cserélni ? Mivel lehetne őket etetni ? Milyen időközönként szülnek ? Mennyi ideig élnek ? Mit lehet róluk egyáltalán tudni...mit érdemes ? Válaszokat előre is köszönöm.

2014. jún. 1. 15:18
 1/4 Hibiscus Francesco válasza:
33%
1-2 hím legyen csak, a többi nőstény. 30l alatt NE vegyél akváriumot mert azzal mindig csak a baj lesz, tegyél bele (szerintem) élő növényt is. Nagyjából ezek a főbb kiindulási pontok, a többit majd úgyis elmondják a boltban :)
2014. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pendulum92 ***** válasza:
Ide is illik: [link]
2014. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2014. jún. 1. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Az első válaszolóval nem értek egyet, szerintem csak hímeket vegyél 30 literre, mivel nem fogja bírni a szaporulatot egy ekkora akvárium. És semmiképp se a boltostól informálódj, mert 90%-ba átverik a vevőt.
2014. jún. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!