Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Neon és a guppi együtt rakható?

Neon és a guppi együtt rakható?

Figyelt kérdés
(60 liter és minden felszerelés megvan )

2014. jún. 4. 16:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
75%
Persze, nekem is vannak. De 60 liter egy picit kicsi.
2014. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Neonnak kicsi a 60 liter. Nano halak mehetnek a guppy mellé:

[link]

2014. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És melyik faj ?( neon ba is van meg guppiba is van több )
2014. jún. 4. 16:32
 4/14 A kérdező kommentje:
Esetleg garnélák mehetnek ezek a halak közé? Ha igen meik faj belőle?
2014. jún. 4. 16:33
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Mehet bele neon, egyáltalán nem kicsi 3-4 halnak a 60 liter.
2014. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Neonból eleve minimum 10-et kell tartani, mert csapathal, ha kevesen vannak stresszelnek. 60 literes akvárium kicsi nekik, minimum 80 literes kell nekik, szeretnek nagyokat úszni.
2014. jún. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Itt tudsz válogatni garnélák között is. Azonos vízparamétert igénylő nano halakat és garnélákat keress, amik neked tetszenek.


[link]

2014. jún. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
32%
Nekem volt neon+guppi együtt 10, majd 30 literesben, neonból 4 volt, ők így már jól érezték magukat együtt, guppikkal is jól kijöttek, mehetnek nyugodtan együtt, mind a 2 fajta szelíd, nagyon arik :)
2014. jún. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8-as.


Attól, hogy "megvoltak", nem biztos, h jól érezték magukat! Meddig éltek nálad azok a nagyon boldog neonhalak? Gondolom nem 5-8 évig?

2014. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
30%
8as vagyok megint, a halak a 30 literesben nagyon jól elvoltak, 4 neon, 6-10 guppi (ők szapordtak is, néha kellett belőlük adnom a kisäĺlatkereskedőnek), mind a 2 faj elélt 2-3 évig, a végén a maradék guppikat bevittem a boltba, mert elköltöztem, szüleim meg nem vállaltäk őket. Szóval csak azt akarom írni, hogy 60 literesben jó helyük lesz együtt, nem kicsi :) A lényeg hogy megfelelően tartsd őket. tiszta környezet, jófajta halkaja, vitamin, megfelelő hőmérséklet, oxigéndús víz, de írtad úgyis, hogy minden megvan az akváriumhoz, szóval ezeket biztos tudod, nem lesz gond a halakkal :) Rákokkal ninás tapasztalatom, azzal kapcsolatban nem tudok okosat írni. Nekem még volt egy algaevő halam meg egy harcsám ezek mellett, mind jól megvoltak, jó volt rájuk nézni :)
2014. jún. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!