Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem minden növény bubizik?

Nem minden növény bubizik?

Figyelt kérdés
A Hemianthusomat két napja ültettem, és ma már el kezdett bubizni.Az eddigi növényeim, amelyek kb 3 hónapja már megvannak, még soha nem bubiztak:cryptocoryne wendti, sagittaria subulata,a lilaeopsis brasiliensist kb 5 napja ültettem, igaz, hogy másnapra felemelkedett és az addigi sárga, fakó színéhez képest, üdezölddé vált, de nem bubizik.A hátsó vonalban van egy egy finom szárú, kapor levelű, üdezöld növényem, amit sajnos nem találtam meg a neten, a levelei köralakban helyezkednek el, és olyan hamar nő, mint az elodeafélék, de még ezt sem láttam bubizni.Amúgy házi co2 rendszerem van, jbl porlasztóval a végén, és intenzíven ereszti a bubikat.Szóval most a növényeim nem érzik jól magukat, vagy egyszerüen csak nem fotoszintetizálnak látványosan?Esetleg mit csinálhatnék másképp?

#co2 #bubuiznak #Hemianthus
2014. jún. 8. 20:46
1 2
 11/11 Pendulum92 ***** válasza:
Akkor ha porhoz sem jutsz hozzá(pár ezer forintból több évnyi adagod lenne), Easy life fosfo és nitro, ezek kálium-hidrogén-foszfát(fosfo), és kálium nitrát oldatok(nitro).
2014. jún. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!