Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen általános növénytalajt...

Milyen általános növénytalajt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Ami nem teszi zavarossá a vizet, könnyű bele ültetni, könnyű porszívózni, a páncélosharcsák nem túrják ki a növényeket belőle, növényeknek garnéláknak halaknak is kedvez! Jobb lenne valami sötét színű amin a red cherryk látszódnak!
2014. jún. 9. 16:35
 1/5 Platypus ***** válasza:
Az egyetlen növényes talaj, amit szabad porszívózni az a JBL manado. Ellenben vörös és nehéz bele ültetni. Az egyetlen elérhető árú sötét talaj meg az AN pro soil, de törékeny, kicsit poros és nem lehet porszívózni. Jóval drágább az ADA amazonia, ami szintén sötét és ugyanúgy törékeny. Általánosságban az összes növényes általános talaj kedvez a vízminőségnek, így az állatoknak is.
2014. jún. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

amadoról azt írják h nagyon könnyű, meg keményíti a vizet, át kell többször mosni.. red cherryk teljesen beleolvadnak!S


Inkább kiadok többet érte de minőség legyen! AN pro soilon jól látszódnak a garnélák?Meg nem olyan könnyű mint a manado?

2014. jún. 9. 20:16
 3/5 Platypus ***** válasza:
Minden növényes talaj könnyű, ez az egyik legfontsabb tulajdonságuk. Viszont az AN pro soil darabjai jobban megfogják egymást, ezért kevésbé mozgékony és könnyebb bele ültetni meg dombot építeni. Sötétbarna, majdnem fekete, így szépek rajta a garnélák.
2014. jún. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Environment Aquarium Soil aljzatot használok, és szoktam porszívózni, bár telibe van ültetve Parvula mini-vel. Elégedett vagyok vele.
2014. jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, akkor pro soilt veszek!
2014. jún. 11. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!