Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel vakarjam le ezt innen?

Mivel vakarjam le ezt innen?

Figyelt kérdés

A mágneses áramoltatót bevontam hálóval, hogy ne tudja a quadrit bedarálni. Odáig jó, de rámászott és oly erősen kapaszkodik, hogy nem tudom leszedni róla. Most így nem kapcsolhatom be az áramoltatót. Ha kiemelem a vízből és rángatom akkor se jön le. Hogy hámozzam le onnan?


[link]

[link]

[link]



2014. jún. 23. 11:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Úgy képzeld el, mintha egy csiga rá lenne ragasztva valamire pilannatragasztóval és azt kéne leszedni sérülésmentsen. Olyan erősen fogja, de közben ez ilyen nyúlos gusztustalanság.
2014. jún. 23. 11:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Másik áramoltatót kapcsold fel és majd elmegy a jobb helyre meg takard le ha szar neki magától elmegy majd.
2014. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja most elindult. De tegnap éjjel már ki volt kapcsolva ez, akkor kapcsoltam le, csak aztán úgy is hagytam és éjjel nem akart mászni semerre. Most beindult ilyen nagy lassan, egy óra alatt megy 1 centit kb. Akkor még várok, hogy most hova fog menni.


[link]

2014. jún. 23. 12:12
 4/5 A kérdező kommentje:
bár lehet hogy 5 centit is haladt.
2014. jún. 23. 12:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült levakarni a hálóról úgy hogy vagy fél órán át lökdöstem egy műanyaggal, aztán bedobtam középre és ráirányítottam egy slagot, hátha ottmarad.
2014. jún. 23. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!