Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mikor várharó a szülés ennél...

Mikor várharó a szülés ennél a guppinál?

Figyelt kérdés

ma vettem még a zacsiban lefényképeztem ott talán jobban le tudtam fotózni remélem behozza a képeket! [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] előre is köszi!


2014. jún. 24. 21:01
 1/3 anonim válasza:

Kb.2es fel het.

Nekem igy szokott kinezni amikor ennyi idos terhes a hal.

13/l

2014. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
ez egy hím guppi.
2014. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

jézusom 2. válaszoló...... ez nem hím te igen eszes az egy dolog hogy fekete a farka szerintem abból gondolod deez egy lány.. hát nem látod!!?? mekkora hasa vanmár? és ez nem olyan has hogy túlette magát hanem látszik rajta hogy inkább "hordó" formája van és ott a jellegzetes terhességi folt is a hasa alján

még képet is linkelek neked mindegyik képen látszik a folt az utolsón még be is van karikázva és mivel ilyen az enyémnek is van nem hinném hogy ez fiu mert én terhes fiu guppit még nem láttam bocs-.-

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. jún. 25. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!