Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha egy hétig nem vagyok...

MCsperX kérdése:

Ha egy hétig nem vagyok otthon, akkor hogyan hagyjam a világítást, lekapcsolva, vagy felkapcsolva? (nincs időzítőm, és egy alkalom miatt nem akarok költeni rá)

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
800 forintért lehet kapni időkapcsolót. Ha alacsony fényigényű növényeid vannak, akkor lehet lekapcsolva is, de ha magas fényigényűek, akkor felkapcsolva hagynám.
2014. júl. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia! Én egy boltban néztem, ott közel 5000 volt egy időkapcsoló (Media Markt). Hol van 800-ért?

Egyébként vallisneria, saggittaria, anubias van, és egy olyan növény, amiből véletlenül egy szálat hozzáfogtak a többi növényhez, és bitang mód elszaporodott. Én guadelupai tüskéshínárnak tippelem.

2014. júl. 10. 19:43
 3/9 anonim ***** válasza:
OBIban szokott lenni 1200Ft körül. Múltkor Tescoban is láttam, de nem tudom, hogy az állandó készletük része-e.
2014. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha nem veszel időkapcsolót, akkor kapcsold le
2014. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Intersparban is van olcsó.

Vegyél, vagy hagyd lekapcsolva, de akkor benne van, hogy meghalnak a növényeid.

Felkapcsolva ne hagyd, mert a halaknak szükségük van a sötétre.

2014. júl. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
rokon esetleg aki ott lakna addig? :) am az anubias kibirja a tobbi nem
2014. júl. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2014. júl. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor valószínűleg rossz helyen kezdtem el a nézelődést. Akkor elnézek valamelyik multi villamossági részlegre.
2014. júl. 11. 19:09
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Igazatok volt, elmentem a Tescóba, és ezerért vettem időkapcsolót. Köszi még egyszer a válaszokat.
2014. aug. 2. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!