Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Fagyasztot artémia normális...

Fagyasztot artémia normális hogy kb 1000 db 1 mm-es darabra bomlik szét?

Figyelt kérdés
Beteríti az egész akváriumot, a halak nem győzik,pedig egy kocka 1/4-ét dobom csak bele a 100 literes akiba. Csak egy pár darab normális méretű sórák olvad ki, a többi tényleg inkább csak 1 mm-es valami pötty.
2014. júl. 23. 11:13
 1/5 Platypus ***** válasza:
100%
Amennyiben artemia lárva, normális. A kicsi halaknak is kell enni valamit, szükség van erre is. Ha a csomagoláson felnőtt artemiát ígértek, akkor jól kitoltak veled.
2014. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó, hát akkor ez lehet a bibi. Most így hirtelen nem tudom a csomagolást, otthon megnézem. A boltban simán fagyasztott artémiát kértem, ezt kaptam. Legközelebb akkor külön mondom, hogy nem lárvákat kérek. Köszi
2014. júl. 23. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a normális artemiák olyan 5mm körüliek szoktak lenni.
2014. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi
2014. júl. 23. 21:59
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem is ivadékkaját kaptál. Ami azt illeti én sem nézegettem még soha a feliratot, akár én is járhattam volna hasonlóképp. Legközelebb erre is figyelnünk kell.:D
2014. júl. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!