Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy szép nagy kagylóm...

Van egy szép nagy kagylóm (tengerparti), beletehetem az akváriumba, hogy legyen vmi berendezésük a növényen kívül?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem tenném bele. Egy tengeri kagyló nem illik egy édesvizi akváriumba. Szerintem giccses lenne. Inkább vasfát tegyél bele, vagy kókuszhéjat bóvóhelynek.
2010. jan. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy szép kagylónk az akváriumban. Nagyon mutatós. Próbáld ki, és ha nem tetszik ki lehet venni!
2010. jan. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
...de előbb főzd ki...
2010. jan. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Salx Narval ***** válasza:
Nem illik bele, de ha neked így tetszik akkor nyugodtan beleteheted, csak ne vidd túlzásba a darabszámot, mert a kioldódó mész keményíti a vizet.Én fertőtlenítőszert javasolnék, mert a forró vízben, megrepedhet a zománcréteg.
2010. jan. 10. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt pár kagyló benne.

Fél év mulva fekete algás lett, ronda lett, kiszedtem, lemostam hipóval :), mostmár inkább nem rakom visssza.

2010. jan. 10. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ezeket úgy vettem... szóval már el voltak rendezve. Ha csak kiöblítgetem már bvele is tehetem, ugye?
2010. jan. 10. 09:53
 7/9 anonim ***** válasza:
azért a biztonság kedvéért főzd ki
2010. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én beletenném
2010. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is giccses,nem illik bele,ráadásul ahogy irták oldódik belőle a mész.Minek kockáztatni?Amugy,ki tudja hogy ha igy vetted mivel kezelték le.Mi an ha,mittudom én,mondjuk lefujták hajlakkal h csillogjon.Akkor sírhats h meghaltak a halaid,de legalább szép az aksi(halak nélkül,de van kagyló)...
2010. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!