Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen száraz eleséget adhatné...

Milyen száraz eleséget adhatnék sokúszós csukának?

Figyelt kérdés

#állattartás #halkaja #haleledel #sokúszós csuka #tolatóvágányutas biztosítóberendezés hatáskörének végére figyelmeztető jel
2014. júl. 28. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Ha nílusi sokúszós csukát tartasz, Polypterus senegalus latin szakmai néven, akkor mivel az állat talajkörnyékben tartózkodik, és ragadozó, én olyan eleséget ajánlok, amiben magas a fehérjetartalom, és a lehullik a talajra.

Vehetsz például ilyen zacskózott szárított kishalakat (azok maximum 5 cm nagyságúak), vagy tubifex, szúnyoglárva. Szúnyoglárvából szerintem az élőt jobban élveznék, de én soha nem mernék adni egyik halamnak se.

Ki kell tapasztalni, hogy mi az amit szívesen elfogyaszt.

De amit kifejezetten ajánlok: nagyobb halaknak szánt pelletek, haldarabok, garnélák, komposztgiliszták, tubifex.

Személyes tapasztalat: A mélyhűtött tubifextől kipusztultak a halaim. (Főképp a harcsák)

2014. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!