Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti csak száraz eleséget adtok...

Ti csak száraz eleséget adtok a kutyátoknak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
én BARF alapján kizárólag nyers húst és zöldségeket ha lusta vagyok néha tápot :)
2012. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem csak száraztáppal nem lehet etetni. Kell a hús, zöldségek, vitaminok.
2012. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dogcat ***** válasza:
A keresztanyáméknál van egy labrador, és mivel keriéknek könnyebb úgy, hogy nagy zsákokban raktározzák az eledelt, csak szárazat kap Bonnie, és jól megvan, egészséges. szerintem ha minőségi az eledel, és esetleg többféle is, jó a száraz táppal való etetés, habár én a vegyes táplálás felé hajlok :)
2012. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elsősorban házi kosztot kap, mellé esténként egy kis szárazat
2012. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha minőségi táp akkor nem is kell neki más! Az én kutyám pl. nem bírta a prémium tápot és csak a Dog Chow vált be neki és mivel az középkategóriás kaphozzá zöldkagyló kivonatot!
2012. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Főt húst, zöldségeket meg rizst reggel mielőtt átmenne anyával az állatokhoz egy marék tápot kap.
2012. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Konzerves kaját kap,a tápot annyira nem csípi.Meg amit tőlem kunyerál esetenként:)
2012. jún. 19. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fő csapásvonal nálunk a táp. És emellett kap zöldséget, gyümölcsöt, neki szánt főtt húst. És emellé zöldkagyló-kivonatot (GF 600), mert paranoiás vagyok. :)
2012. jún. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi visszatértünk a konyhai kajához, miután mindenféle táptól okádni kezdett a kutya.


Azt eszi amit mi is...


Nem adok többé pénzt mindenféle szemétért amiről azt se tudni m van benne (mert nem az ami a csomagolásra van írva).

2012. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!