Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem állatkereskedésbe...

Vettem állatkereskedésbe panzi színfokozó ill szemcsés díszhaltápot jók ezek?

Figyelt kérdés
Ugyanis elkezdtek pusztulni a guppiaim és elösszőr arra gondoltam hogy az öregek pusztulnak 7 éve foglakozok velük de már fiatal is pusztult el tegnap óta 2 és azóta van ez a jelenség amióta ezzel etetem őket vagyis nem sokkal ezután kezdódött.Tegnap vettem nekik vizibolhát.

#guppi #halak pusztulása #panzi táp
2014. aug. 18. 09:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
2014. aug. 18. 10:35
 12/19 A kérdező kommentje:
2014. aug. 18. 10:35
 13/19 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom
2014. aug. 18. 10:38
 14/19 A kérdező kommentje:
Elo taplalekot hol tudok venni??mert a kisallatkereskedesben ami elo allat az a tucsok ,ha allott vizben vannak szunyoglarvak akkor ha merek ki belole adhatok nekik nem lesz gondjuk??
2014. aug. 18. 10:39
 15/19 anonim ***** válasza:
sajat tenyeszetet esetleg, pl ki raksz az erkelyre egy steril nem vegyszeres vodorbe vizet es ha megjelenneka szunyoglarvak akkor leszurld oket es beadod a halaknak de elotte mosd at oket sztem, a vizet meg csereld ki ujra es ujra tedd ki h a szunyogok pdtezzenek, de inkabb fagyasztottat ajanlom, kevesebb macera es hasonloan magas tapertek, az akidba meg még mehetne viz ahogy nezem :D igy csak 100liter a netto urtartalma, meg ekkora akihoz jo ha van kulso szuro a biologiai szures vegett, atmant ajanlom 20-30 ezerert talalsz sztem, ezeknek a halaknak meg lehet főtt hej nelkuli borsót , forrazott salatalevelet vagy fott cukkinit pl :)
2014. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én csak fagyasztott kaját veszek, 24-30-as osztású, tábla, kockákból áll, vannak plankton szerű kaják, sórák, krill, mysys, Lehet kapni fagyasztott zöldség mixeket is.


De bármilyen otthon használt főtt, forrázott zöldség megteszi, a dinnyehély, paraj, répa, saláta, uborka, karfiol, bármi.


Lehet adni vegyesen is. Példa sórák(artemia) mellé pár percig főtt cukkini.

2014. aug. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Es hol tudok ilyeneket venni mert itt az allatkereskedesben nincs es a kornyekunkon sincs olyan kereskedes halat sem arul mimden allatkereskedo csak egeret tucskot horcsogot tmalacot :-[
2014. aug. 18. 14:38
 18/19 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem kettővel is írták, magadnak is "tenyészthetsz" szúnyogot. Csak ki kell tenni egy nagyobb tálat és már petéznek is. zöldséget pedig tudsz venni, fontos, hogy ne szupermarketben vedd, mert az nagy valószínűséggel vegyszerezett.
2014. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Elvileg bárhol ahol halakat, akvarisztikai felszereléseket tartanak tudnak rendelni, szinte minden ilyen boltban van fagyasztó, átlag csibe, protrein, vagy hasonló állatoknak való kaját tartanak benne.


1 levél, egy 100 literes akvárium havi kaja adagja, legalábbis annyi halat érdemes maximum! az akváriumba tenni aminek 1 napi 1 kocka elég.


Ma a fagyasztott kocka a legolcsóbb etetési módok egyike, én kijövök havi 2000ft-ból példa jobb sera száraz táppal ez 10000ft lenne havonta.

A halak szépek egészségesek, tehát érdemes utána járni.


500 ft átlagban 1 levél kaja, 24-30 kocka.


Ilyen:

[link]

2014. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!