Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » S. O. S A teknősöm leesett és...

S. O. S A teknősöm leesett és olyan mintha vért köpne mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval kivettem az akváriumából ami nekem vállmagasság és megharapott emiatt reflexből lendítettem a megharapott ujjamon és kb 180 cm volt a repülés tetőpontja majd leesett a partettára visszavittem a táljába és amikor kimostam az akváriumot és vissza akartam tenni az akváriumba vér volt a vödörkéjében amibe akvárium mosáskor teszem most vissza tettem a vízbe és úszik meg mozog meg élénk már de nem tudom mi lesz (nagyon félek-féltem) kb. tavaly június óta van meg azóta én ápolom nevelem veszek neki mindent és most több mint 1 éve itt van kb 3 cm-es kora óta itt van és most 6-7 cm mi lesz vele ? :(

2014. aug. 25. 16:41
 1/10 A kérdező kommentje:
a baleset kb 1 órája történt és most kezdi el enni a fagyasztott halát is szerintetek az hogy eszik meg úszik azt jelenti hogy rendben van ?
2014. aug. 25. 16:44
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jelentheti azt, hogy nincs baj. Lehet, hogy belső vérzése van. Ha annyira szereted az állatodat, akkor vidd el orvoshoz. Ott pontosan meg tudják mondani mi baja, kell-e kezelni és ha igen, hogyan. Most kb. orosz rulettet játszol szegénnyel: vagy megmarad, vagy nem. Tényleg ezt akarod?
2014. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Dioxyde ***** válasza:
Páncélján nem látsz sérülést? egy ilyen kis teknősnél ha erőből földhöz vágod simán lehet páncél sérülés.Vagy nézd meg a végtagjait nincs-e rajta sérülés...Aztán ha sérült a teknős keress dokit aki foglalkozik teknősökkel is.
2014. aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nincs semmi külső sérülés már a vért sem látok rajta és a szája környékén sem valamint úszik eszik és azt csinálja amit máskor
2014. aug. 25. 19:33
 5/10 A kérdező kommentje:
nemtudom akkor így tünet nélkül érdemes elvinni holnap állatorvoshoz vagy ő sem tud így rá mit mondani ?
2014. aug. 25. 19:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Én biztos elvinném.
2014. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen annó kiskorában de nem láttam semmi jelét hogy rosszul lenne, vagy állatorvos vagy imádkozás , remélem nincs nagy gond :)
2014. aug. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szerintem nincs mert úszik igaz nem eszik de lehet azért mert a baleset óta folyton ételt dobok be neki hogy eszik e és ma reggel a 4. adag után már nem nyúl az ételhez egyébként mindent úgy csinál mint máskor úszása nem ferde a kimászón is a vízben is a megszokott időt tölti tegnap amikor apámmal elakartam vitetni állatorvoshoz csak kiderült zárva van amikor odaértünk akkor apukám azt mondta hogy ha ma nem látok nyomot rajta (vért,szokatlan viselkedés) akkor nem történt baj
2014. aug. 26. 09:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, mi lett?
2014. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szerintem semmi mert még mindig nincs baja (nem vittem el orvoshoz)
2014. nov. 1. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!