Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 40-50 literes akváriumba...

40-50 literes akváriumba mekkora teljesítményű vízmelegítő és szűrő kell? Árban ezek mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
A mostani melegítő 25 wattos egy 14 literes akváriumhoz. Ez jó- e mondjuk az 50 literesbe, úgy értem felmelegíti a vizet 25 fokra? Vízszűrőm még nincs ezért tanácsot kérek ez ügyben. Ékszerteknősnek kell az akváriumába.
2010. jan. 17. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát elég vegyes lett ez a kérdés, szerintem a hüllőkhöz való inkább.


Mivel a teknős terráriumában a víznek alacsonyabbnak kell lennie, hogy el lehessen helyezni egy sziklát napozóhely gyanánt, elég lesz a 25 wattos.


Kell szűrő, mert különben hamar büdös lesz a teknősök vize.

2010. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Doruss ***** válasza:
Nekem halaim vannak, azoknak van 50 literes akváriuma, benne a szűrő 4 wattos, sajna nem tudom, mennyibe kerülhet külön, mert az akváriumhoz adták. Nem tudom, hogy az jó-e teknősöknek,szerintem igen, de azért megkérdezhetsz valaki mást, hogy jó-e.
2010. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a gyári 54literes szetthez egy 50wos fűtést adtak,azóta vettem másikat is,3000ft volt,szűrőböl odamész és kérsz,azt ott megtudják mondani,vagy megnézheted,mert rá van írva hogy hány litertől hány literig van.3000ft ért már azt is kapsz(természetesen nem a legjobb fajtából)
2010. jan. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!