Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vitorlashalak szája furcsa...

Sanyi11111 kérdése:

Vitorlashalak szája furcsa mintha leszakadt vagy elsorvadt volna?

Figyelt kérdés
O egy kifejlett hím,van párja is es egy másik Himmler folyton viaskodnak.annak ellenére hogy ilyen a szája jo az étvágya de elbújik.es inkabb meghátrál ha egy kis csetepaté van kilátásba.ez nem volt igy elegge kiegyenlített csaták voltak.lehet hogy csak egy csipkelodes miatt sérült meg?az elmúlt hetekben elpusztult a másik hím vitorlasom párja amire nem tudtam rájönni miert.teljesen jol volt aztan következő nap meghalt.betegsegre utaló nyomot nem találtam rajta.(parazita szín változás pöttyok gomba hal penész stressz stb.)vízminőség kiváló heti víz csere kb.25-30 százalék.hasznalok egy nehézfémeket kívánó oldatot,mióta megvannak.az akvarium 300 l van külső Szűrö aktív szénnel óránként 3 szor fordítja át a vizet belső szűrő segítségnek 150l es akvariumhoz való es egy algaszuro.sok növény.segitsetek nem tudok rájönni a problémára.
2014. szept. 4. 15:32
 1/5 Hátátikla válasza:
Lehet hogy attól olyan a szája, de mindenesetre 2 hím vitorláshalat semmiképpen se lehet együtt tartani.
2014. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hátátikla válasza:
Bocs ezt le hagytam: fél a másik hímtől
2014. szept. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Te most viccelsz velem?
2014. szept. 4. 15:59
 4/5 A kérdező kommentje:
2 eve vannak egyutt semmi gondom nem volt eddig.egyik barátom egy komplett csapatot tart.kifejlett példányok
2014. szept. 4. 16:01
 5/5 Hátátikla válasza:

Nem nem viccelek

Általában nem szoktak kijöni egymással a himek de leget hogy nálatok akkor nem igy van

2014. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!