Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tegnap voltam tüskés pikót...

Tegnap voltam tüskés pikót fogni de az a furcsa szerintem csak 1 hímet fogtam?

Figyelt kérdés

sokat fogtam nem tudom megszámolni csak ha nagyon akarom

de az feltűnt hogy csak az egyiknek vörös a torka kicsit

(ez mondjuk 6 centis a többi az csak 4,1 centis) lehet köztük még hím vagy csak ő az egyetlen közöttük?Esetleg még fiatalok azért nem látszódik rajtuk?



2014. júl. 7. 11:28
 1/3 Platypus ***** válasza:
Csoda hogy egyetlen piros torkút is fogtál. Csak szaporodási időben piros, egyébként egyszerű ezüstszínűek a hímek is.
2014. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ja akkor jó megnyugodtam azthittem mind nőstény akkor bajban lettem volna mert messze lakunk győrtől (ahol fogtam) és

beltenyészet alakult volna ki a tavacskámban :/ akkor ezez közt van hím is rajta kívül?

2014. júl. 7. 11:34
 3/3 A kérdező kommentje:
és még annyi hogy meg szeretném figyelni a szaporodásukat közelebbről mert nagyon érdekes szerintem 1 párt hogy tudok kiválasztani?és kb mekkora akvárium kell 1 párnak?hogy lehet szaporodásra bírni őket?
2014. júl. 7. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!