Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sajica sügér mellé még milyen...

Sajica sügér mellé még milyen halakat lehet tenni egy akváriumba? Amik nem bántják egymást.

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennek a halnak az elfogadott magyar neve a pávasügér, mely az Amazonas folyóban Dél-Amerikában él, tehát más dél-amerikai sügérekkel raknám össze. Vennék mellé néhány vöröstorkú sügért és egy pár papagájsügért. Olyanokat vegyél lehetőleg, ami méretben megegyezik vele, de a papagájsügér lehet nagyobb is. Talán még a zebrasügérrel is összerakható, de nem vennék rá mérget. Vennék néhány harcsafélét is például cápaharcsát és algaevő harcsát, de cápamárnát és lábeókat is rakhatsz mellé. Ezekből is persze nagyobb példányokat.
2010. márc. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Gratulálok a szép halhoz. Tényleg egy fantasztikus sügeret tartatsz - nem tudom mekkorák de felnőtt korukban ördögien meg fognak ismerni - és csodálkozol veled milyen barátságosak lesznek - ismerőseid előtt még kajával sem tudod előcsalni őket.

Évekig voltak nekem is imádtam őket.

Kérdésedre válaszolva :

Vöröstorkú sügér honfitársa - ezért gyorsan szerezz be egy párt, mielőtt megszoknák nagyon a területüket!

A Zebra sügeret nem ajánlom, mert összetudnak ívni és elég érdekes utódjuk lesz.


Hol szerezted be őket?

2010. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!