Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 100 l-es aksiba halösszeállítás?

100 l-es aksiba halösszeállítás?

Figyelt kérdés
Bármilyen fajta jöhet a sügértöl kezdve(ami nem eszi meg a növényeket),a pontylazacokon keresztül a pontyfélékig bármi jöhet,csak legyen kötük talajlakó.
2014. szept. 18. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy120 lieres-20neon,6törpe garnela,2 csigaevö,2 ablaktisztito(nem tudom mi a hivatalos nevük-en hivom öket igy).
2014. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szűrő Aquael fan 2 és Tetra ex 600 2 l siporax holnap fog belekerülni.
2014. szept. 18. 21:24
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és ne csak egyfajta halat ha lehet.Vagy lehetne valahogy úgy,hogy egy kettő valamilyen olyan hal,aminek "személyisége" van + mellé valami csapathal?
2014. szept. 18. 21:26
 4/9 anonim ***** válasza:
3 gyöngygurámi és 8 serpalazac!
2014. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
és pár páncélos harcsa! Szerintem tök jól nézne ki mondjuk panda harcsákkal ! "előző voltam"
2014. szept. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez tetszik.Esetleg valami más?Még jöhet.Megy a zöld kéz.
2014. szept. 18. 23:16
 7/9 anonim ***** válasza:
valami"takarito hal"nem art
2014. szept. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1 pár kazuárfejű sügér


1 pár törpegurámi, 10-12 ékfoltos razbóra


30 galaxy razbóra, 10-15 törpe garnéla


15-20 csigasügér


15 vörös neon, 8-10 corydoras


1 betta hím 5-6 nőstény

2014. szept. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Klasszikus fő halnak bettát, gurámikat, sügérféléket (esetedben törpesügereket) szoktak használni. "Személyisége" általában nem csapatban élő halaknak van tehát egy anci is lehet "mogorva".


"Takarító személyzet" annyira nem létfontosságú. Gyakran többe kerül a leves, mint a hús, mert őket is táplálni kell valamivel és igencsak beleszólnak az akvárium telepítésébe. Ilyen halakat inkább akkor vegyél, ha tényleg tetszenek.


Szóval, ha lenne végtelenített hitelkártyám, meg helyem 100 literes akváriumoknak én a következőket tartanám:

- törpesügér (valami apistogramma faj), lovacskalazac, törpe szívóharcsa.

- ugyanez, valamennyivel izgalmasabb kiadásban: kakadu törpesügér vagy bolíviai vagy pillangó törpesügér, izzófényű pontylazac/vörösfejű pontylazac/citromlazac/gyémántlazac, törpe szívóharcsa/tűharcsa (hőmérséklettől függően)

- törpe gurámi vagy szivárványos gurámi, vörös karcsú díszmárna/ékfoltos razbóra, párduccsík vagy más pangio faj

- vennék még szűrőfejet és palacsinta algázókat tartanék.

2014. szept. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!