Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nemrég kaptunk guppi halakat,...

Dandog87 kérdése:

Nemrég kaptunk guppi halakat, és szeretnénk tobbet tudni rola, miket esznek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 25. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:

A guppik a melegvizet szeretik, 24-25 fokos legyen a vizük. Jó, ha kicsit savas, például mangrove-gyökeret teszel a vízbe, az eléggé savasítja.


Én lemezes eledelt adtam nekik, naponta egyszer.


Szeretik a sok növényt.


Az a jó, ha egy hímre sok nőstény jut, fordítva szegény nőstényt halálba fárasztják az udvarlással.


Az egyik legkönnyebben tartható halfajta a guppi.

Mellesleg gyönyörűek.

2014. szept. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A guppy pont a 7 ph fölötti vizet szereti ami még véletlenül se savas...
2014. szept. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2014. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
először is kb. 4-5 hetente várhatók kishalak ugye a guppi az elevenszülő hal :D ha akarsz ezzel foglalkozni vehetsz egy kisebb akváriumot a kis guppiknak és egy szülőszobát, ha nem akkor ne csinálj semmit ugyanis a többi hal megeszi a kicsiket. igen jó a lemezes kaja de lehet ilyen nagyobb homokszem méretű kaját adni nekik szárított vízibolhát stb. szval szinte mindent megesznek. lehet nekik venni tablettákat amit 2-3 naponta adhatunk nekik az szépen elcsipegetik :D és más halakkal is jól kijönnek pl molly betta(abból csak a lány)
2014. szept. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
54 literes akvárium elég nekik?abba kb hány hal fér el nem guppira értem
2014. okt. 12. 17:04
 6/6 anonim ***** válasza:
én először 4-6 darabot raknák bele, ugyanis gyorsan szaporodnak, de vigyázz h ne legyen túlszaporulat :)
2014. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!