Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A lány gurámimnak kidülledt a...

A lány gurámimnak kidülledt a szeme mit tegyek_?

Figyelt kérdés
Sajnos csak most vettem észre olyan közepes ptádimban van és nagyon félek hgy ujra viszatért a tuderkulózis mert régebben volt bár ez nem 100 százalékos csak én álapitotam meg nem orvos és olvastam hogy ez annak lehet a tünete és aztán elmult nem döglöttek a halak most jópár hétig de most meg ez!? Ha eről van rzó tudom el kell pusztitani de én erre nem vagyok képes ezért reménykedek hátha vmi más okozza ezért azt szeretném kérdezni hogy mi más okozhattaés mivel tudom kezelni olvastam h rosz vizminőségtöl is leget ezért holnap csinálok egy vizcsegrét pedig még nincs itt az idejevagy mit tegyek??? HELP!
2014. okt. 2. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dülledt szemet sok minden okozhat: pocsék vízminőség, bakteriális fertőzés, parazita, ha a hasvízkór többi tünetével jelentkezik, akkor lehet szervleállás.


Az extra 20-30%-os vízcsere sose baj, ellenben ha vízminőségből fakadó problémád van, megmentheti a halad életét.

2014. okt. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszí de mára roszabodott az állapota valami mintha jö ne ki a düledt szeméből nagyon csúnya és ha neki ez kialakult a töbinek miért nem?0miért pont neki pont az ezer forintos halnak -.- lehet hogy azért mert van rajta egy pici seb? Nemtudom hogy keletkezett de lehet hogy az alapból legyengítette megprób képet teni olyan fura mintha ugye van egy alap düledt szem és ebböl mintha valami jöne ki :| [link] [link]
2014. okt. 3. 19:22
 4/6 A kérdező kommentje:
http:// toltes.hu/141003/DSC_0915_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
2014. okt. 3. 19:25
 5/6 A kérdező kommentje:
2014. okt. 3. 19:27
 6/6 anonim ***** válasza:
csináld azt amit írtunk, a szeme gyulladtnak tűnik
2014. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!