Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem egy 5L-es nano akvárium...

Joey Barkaszi kérdése:

Vettem egy 5L-es nano akváriumot. Nem hobbinak, szimplán dísznek! Mit tudtok ajánlani? Kis neonokat, vagy harcoshalat? Nano halat ne, mert bonyolult. Miért nano akváriumot vettem? ---> mert egy pont egy 35x24x15cm-es helyem van neki.

Figyelt kérdés

2014. okt. 5. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Tegyél bele szép köveket, meg pár növényt. Hal ebbe nem való.
2014. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
30 l alatt nem lehet halat tartani, tegyél bele növényeket és műanyag halat!
2014. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Platypus ***** válasza:
84%
Azért mert te szimplán díszt akarsz, a halak még élőlények maradnak, igényekkel. 5 literben semmiféle hal sem tartható, se praktikus szempontok, se az állatvédelmi törvény szerint. Még garnélákhoz is túl kicsi. Legfeljebb sórákkal működőképes. Egyébként még csak nem is nano az akváriumod. Az ilyen piciket pikonak hívják és külön művészet még a növények tartása is ekkora helyen.
2014. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem tányércsiga ellenne benne.
2014. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kb akkorában tartottam már 2 garnélát, de ennyi, szóval ez nem az igazi.
2014. okt. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt mit jelent, h nem hobbinak hanem dísznek? :) Mind1 minek lesz véve attól ugyanúgy kell velel foglalkozni... Mellesleg 5 literes akvárium alkalmatlan élőlények tartására. Esetleg wabi kusának jó lehet.
2014. okt. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Pendulum92 ***** válasza:

Ha, a "nem hobbinak, szimplán dísznek" akarod, és ez azt jelenti, hogy nem igazán akarsz a dologgal foglalkozni, akkor inkább a szobád csúfsága lesz, mint dísz.


Ilyen kis üvegben normális körülményeket teremteni munkás feladat, ha nem egy bűzölgő pocsolyát akarsz.

2014. okt. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elite mini szűrő belefér.
2014. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Természetesen fogok vele foglalkozni! Nano akváriumként vettem. Szóval kb semmilyen élőlényt nem tudok benne tartani ami mocorog? Igen dísznek vettem, nem akarok ebbe komolyabban belefolyni, azaz nem ez lesz az új hobbim és nem is értek hozzá (halgyilkos meg nem szeretnék lenni, ezért kérdezek!!! Szóval akkor a halat felejtsem el?
2014. okt. 6. 19:22
 10/12 Pendulum92 ***** válasza:
Én maximum csigát raknék bele, ami mozog.
2014. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!