Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ködös az akvárium vize, olyan...

Ködös az akvárium vize, olyan mintha nagyon apró fehér porszerű valamivel lenne tele!?

Figyelt kérdés
60 literes az akvárium, van belső szűrő (60-100 literre) és vízkezelő szert használok! 18 növendék guppi van benne! Korábban nem volt ilyen gond! Túletetés kizárt!
2010. jan. 23. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
vizcsere segithet( 1/3-át)szürö szivacsát a kivett régi vizbe 1x nyomd ki
2010. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen vízkezelő szert használsz? Én már hallottam olyat, hogy bizonyos fajta "vízkezelőtől" tiszta zavaros lett a víz.

Azt hiszem ilyen a Crystal nevezetű tabletta.

2010. jan. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Doruss ***** válasza:
Hogyha nem használsz vízkezelőt és berakod a vizet az akváriumba (csapvizet) akkor olyan lesz egy ideig, de ha a közelmúltban (az elmúlt néány napban) nem cseréltél vizet, akkor nem tudom mitől lehet.
2010. jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeséget írok sőt valószinű,de olvastam valami olyat egyszer,hogy a papucsállatkák is okozhatnak hasonló jelenséget ha felborul a biológiai egyensúly.
2010. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!