Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 25l-es akváriumba menyibe...

25l-es akváriumba menyibe kerül a levegőztető?

Figyelt kérdés
Vagy milyen fajtát vegyek??
2010. jan. 23. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló méretű akváriumban Aquael Fan-Mikro plus van, 50 literig jó, egyszerre szűrő és levegőztető. Az ára 3500Ft körül volt.
2010. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ennél valamivel olcsóbban ki akarsz jönni, akkor vegyél egy légpumpát, hozzá meg egy szivacsszűrőt. A pumpa olyan 1700-2000 Ft körül van, a szivacs meg 3-400 Ft.

De ha nem tenyésztési célra van az akvárium (mint nekem, akinek szivacsszűrő van benn), akkor inkább vegyél egy komplett szűrőt, amit felettem is említettek. Nem csak esztétikusabb, hanem jobb is!

2010. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk attól is függ, hol veszed. Én egy kicsi kereskedésben vettem Pesten a 15. kerületben. Nézz szét, változók az árak. Amúgy ez a komplett szűrő nagyon praktikus, és tényleg esztétikus, kicsi helyet foglal, ami egy kis méretű akváriumnál nem elhanyagolható (én Távol-Keleti stílusban rendeztem be, fekete kavics talaj, háttérképnek a Fuji hegy, bonsai fa formára alakítva egy vasfa tetején jávai mohával, a másik oldalon sásszerűen elrendezve hosszú levelű növény, gyönyörű, és a szűrő egészen eltűnik a növény mögött, nem is látszik). :-) A hangja pedig minimális, ami szintén nem elhanyagolható, mivel a szobámban van, ahol alszom. :-)
2010. jan. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ami jó minőségű körülbelül 3000-4000 forint
2010. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!