Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek az Akvárium...

Mi a véleményetek az Akvárium Magazinról?

Figyelt kérdés
2014. okt. 21. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyenge leírások vannak benne és nem elég részletes.
2014. okt. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pendulum92 ***** válasza:
Nagyon szép meg minden, de számomra nem elég érdekes az alapján a 2 szám alapján, amit eddig olvastam. Bár én inkább főleg a növényes akvarisztika felé húzok.
2014. okt. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szőkévente egyszer talán megveszem.

1. Az én pénztárcámhoz képest drága.

2. Számomra nem elég részletes. Ez valószínűleg abból adódik, hogy ami nagyon érdekel, annak alaposan utánanézek - szerencsére sok ingyenes forrás elérhető nagyon részletes leírásokkal. Így általában nem tudnak újat mondani a cikkeik (ami meg tudna, az nem érdekel).

2014. okt. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pendulum92 ***** válasza:
Igen, a másik, hogy ezeket a magazinokat az internet megöli az ingyenes információival.
2014. okt. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A legutóbbi számokban milyen témákat részesítettek előnyben, miről lehetett sokat olvasni? Melyik témák azok, amikről nincs elég cikk? Sügérfélékkel (leginkább afrikai) hogy áll az újság?
2014. okt. 22. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!