Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 150 literes akváriumomat...

150 literes akváriumomat hogyan rendezzem be?

Figyelt kérdés
Vitorláshalakat szeretnék tartani. Hogyan rendezzem be nekik az akváriumot? Mennyit tarthatok ekkorában belőlük?

2014. okt. 29. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Épp határeset. Ekkorába már talán tartható. Nem árt, ha mangrove gyökeret veszel, szeretik a sötét, savas vizet.Háttérbe valami dús növény,de hagyni kell nekik úszóteret bőven. Ivadék korban elvan még akár 5-6 példány is, de ha 1 pár kiválik akkor jaj a többinek, előbb utóbb halálra üldözik a többit. Tehát hosszútávon 1 párnak lesz alkalmas a medencéd. Mellékjük mehet valamilyen apistogamma, cordoyras, L-es harcsa.
2014. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oh, értem. :/ Akkor lehet jobb lenne kisebb halakat tartani. Mit ajánlasz?
2014. okt. 29. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Tarthatsz ben 4vitorlást 1 pár azért nem jó mert szeretnek csapatban lenni

de 4 jó többet se tarts.az előttem szólonak igaza van a mangrove fában és a hátuli dús nővényzetben de ne rakd tul mert annyira nem nagy az akvárium.sok sikert:))

2014. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok kishalnak én neonhalat vagy szumátrai díszmárnát tartanék.de ha szumátrait ne tartsd más halakkal csak a saját fajtájával mert agresszív.figyelj a létszámra mert mindketten rajhalak.ismét sok sikert :))
2014. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindkettőtöknek! :)
2014. okt. 29. 21:48
 6/7 anonim válasza:
Neonhallal és izzófényű pontylazaccal teljesen jól elvannak a vitorlások, de ne vegyél belőlük piciket, mert azokat esetleg elkapkodják. Növényeknek a Valisneria , vagy valamilyen hosszú levelű nyílfű a legjobb, mert azoknak a levelei közé szépen be tudnak állni. Főleg az akvárium két szélére telepíts növényt!
2014. okt. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. okt. 30. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!