Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 30 L be mennyi nőstény+hím...

30 L be mennyi nőstény+hím guppi fér el?

Figyelt kérdés
Hajlamosak megenni, ha jól is vannak etetve a garnélákat?
2014. nov. 7. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
0 nőstény 6 hím, hogy ne szaporodjanak mint a nyulak(a kicsikkel nem tudnál mit kezdeni...). A kis garnélákat megeszik, és mivel a garnélák nem túl hosszú életűek, így nem éri meg együtt tartani őket.
2014. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30 literbe? Kettő. Vagy 4-5 hím, ahogy az előző mondta.
2014. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak megerősíteni tudom, a hímek kisebbek szebbek, színesebbek, és nem szaporodnak, megmérgezve azzal a vizet.

Ilyen méretben csak hímeket szabad tartani.

2014. nov. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak:)

Nekem 3 nőstény és 3 hím volt sokáig (szintén 30 literesben), és valami csoda folytán majdnem 3 éven át egyáltalán nem volt szaporulat. Aztán idén tavasszal "nekikezdtek", és 2 nősténytől 4 alkalommal született a nyár folyamán összesen 100 kicsi :S

Szerencsém van, mert ezeket még el tudom ismeretségi körben passzolni (meg van még egy használaton kívüli, nagyobb akváriumom, lehet, hogy azt is üzembe helyezem majd, ha úgy döntök, hogy többet tartok meg), de addig is vettem egy másik 30 litereset, és különválasztottam őket!

Amúgy nagyon nagy örömöm van a kicsik felnevelésében, de ezután max. egy párt engedek majd össze egy elkülönített helyen, ha újra ivadékokkal lesz kedvem foglalkozni:)))

2014. nov. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!