Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Csigaevő csiga tartható...

Csigaevő csiga tartható együtt garnélával?

Figyelt kérdés
A nagyobbik akváriumomban eléggé elszaporodtak a piros tányércsigáim, ezért arra gondoltam, hogy vennék pár darab csigaevő csigát a ritkításukra. A gond csak az, hogy vannak az akváriumban maláj tornyos csigák is, de őket szeretném megtartani, ezért a kisebbik akváriumomba tenném át őket, és apránként tenném át hozzájuk a tányércsigákat. Viszont a kisebbik akváriumba vannak rili garnéláim, köztük petések is és találtam a neten egy olyan videót, ahol a csigaevő megtámadta a garnélát és meg is ölte. Érthető okokból én nem szeretném, ha akár a nagy, akár a kicsi garnéláknak bajuk esne, ezért teljesen tanácstalan vagyok, hogy vegyek-e csigaevőt, vagy ne.
2014. nov. 9. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:
igen tartható, egészséges garnéla ellen esélyük sem lenne, csak a döglötteket eszik meg
2014. nov. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!