Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A neonhal megvan egyedül?

Én a lóimádó kérdése:

A neonhal megvan egyedül?

Figyelt kérdés
Volt 5 neonhalam de 4 sajnos meghalt, és maradt egy. Nemtudom kell neki társ vagy megvan a többi hallal?

2014. nov. 25. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

5 is kevés, 1 is kevés. Minimum 10 hal kell.

De valamiért azt sejtem, hogy nincs meg nekik a 80 literes akvárium és a jó szűrés...

2014. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Képzeld 100 literes akvárium és napi 12 órát megy a szűrés és mellesleg fél év alatt haltak meg
2014. nov. 25. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Egész nap mennie kell a szűrőnek,különben kihalnak belőle a jótékony bacik!!!

Egyépként milyen fajta szűrő?

Ja és amúgy a neonhal képzeld el 5 nem 0,5 évig él!

2014. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Megvan. A reményhal meg utoljára.
2014. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szűrés ki-be kapcsolgatásával lehet a legrosszabbat tenni... Mivel biológiai szűrésed jelenleg nulla és 12 órán át még rothasztod is a kiszűrt anyagokat, amiket a szűrő visszajuttat a vízbe, csak azt tudom ajánlani, hogy add el a halaidat és nézz utána rendesen. Addig is cserélj 2 naponta 20% vizet és folyamatosan járasd a szűrőt. A szűrő pontos típusa, a vízcserék eddigi gyakorisága és a halak száma még jól jönne ahhoz, hogy megállapítsuk mekkora a baj, mert például ha az aranyhalaid is ebben az akváriumban vannak(a másik válaszod szerint azok is vannak), akkor nincs sok esély, hogy túléljék, bár elképesztő miket ki tudnak bírni.
2014. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ok, kösz a válaszokat
2014. nov. 25. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Az tudd, h a szűrő ki-be kapcsolás miatt éltek a neonjaid csak fél évet.
2014. nov. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!