Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Most akkor hogy csináljam?...

Most akkor hogy csináljam? (JBL Manado és JBL AquaBasis plus ) Többi lent!

Figyelt kérdés

Vettem JBL Manado-t de még nem vettem JBL AquaBasis plus-t és azt még csak most akarok venni, de az állítólag a Manado alá kell...na most a kérdés az akkor hogy simán összekeverhetem én ezt a kettőt vagy szedjem ki a Manadot és tegyem alá az JBL AquaBasis plus-t??

Lehet hogy kicsit butaságnak hangzik a kérdés de nem akarok hülyeséget csinálni és ezért kérdezem meg.

Választ előre köszönöm.



2014. nov. 28. 21:58
 1/2 Platypus ***** válasza:
A táptalajnak alul a helye, nem érintkezhet a vízzel. Ha nem akarod szétszedni az akváriumot, akkor inkább ne az aquabasist vedd hanem valamilyen tablettás vagy golyós növénytápot, mert azt utólag is le tudod nyomni a talajba a növények tövéhez.
2014. nov. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Inkább alulra a aquabasist ( 1-2 centire az oldalüvegtől) 3-5cm vastagon, majd mehet manado. Ha domborzatot is akarsz az akiban akkor a manadoval nehéz lesz.egyébként jó összeállítás
2014. nov. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!