Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem járok vele úgy, mint a...

Már19nevetirtam kérdése:

Nem járok vele úgy, mint a mostaniakkal ?

Figyelt kérdés

Van 120 l akváriumom ,első akváriumom.Megvan kb 3 hónapja.

A lényeg volt benne két csiga és kb. 1.5 hónap után úgy elszaporodtak ilyen barna kis csigák hogy...

Kivettem a két nagyot és azóta kétszer is próbáltam kiszedni őket .mind a kétszer legalább 200 kis csigát szedtem ki ,de én is rájöttem hogy ezt így nem lehet:(

Olvastam hogy a csiga csapda se feltétlenül müködik..

Vannak csigaevő halak,de azokat sem akarok mert nagyra nőnek és a terveimbe más halakat akarok..Most amúgy van kb 15halam.

A LÉNYEG: Hogy ha veszek ilyen csigát: [link]


Akkor nem járok vele úgy mint az előzővel?VAgyis lehet hogy elpusztítja a kis barnákat de ök nem fognak helyettük ugyanúgy elszaporodni?



#akvárium #csiga #halak #csigaevő csiga #csigaírtása #szaporodás..
2014. nov. 30. 13:18
 1/2 anonim válasza:

Szia.Velem is ez volt pár éve....

Amit én csináltam:Kézzel szedegettem ki,csigaevő halat vettem,illetve csigaölő tablettát lehet venni :) 1 hónapon belül az összes eltünt.De a nagyrészét a csigaevő halak ették meg.

2014. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

JA , azt nem írtam hogy vannak garnéláim is.

Pl azokat nem eszi meg ez a csiga evő hal?

VAgy nem öli meg az a tabletta?

2014. dec. 5. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!