Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mikor nőnek meg a kisguppyk...

Mikor nőnek meg a kisguppyk akkorára, hogy ne legyenek veszélyben?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel születtek meg a kisguppyk,külön tenni nem tudom,de idáig nem ették meg őket a többiek.Van sűrű növény.Mikor lesznek akkorák,hogy már nem, kell félni,hogy megeszik őket?
2008. aug. 16. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
kicsit visszaolvasol a kérdések között megtalálod a választ. asszem tegnap vagy tegnap előtt írtam le ezt: amíg bele férnek a nagyok szájába, amúgy ha belefér akkor valszeg ott is végzi. Tápláláson gondolkodtál már?
2008. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Esznek azok,ugyanazt mint a nagyok csak porrá őrölve.
2008. aug. 16. 22:44
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy kössz a választ!
2008. aug. 16. 22:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugy 2 het elteltevel, ha a nagyobbak is jol taplalkoznak (nem ehesek) akkor mar nem erdeklik a kisebb halak, nekem rengeteg van az akvariumban, lehet mar meg is szoktak oket, mert nem bantjak.

En ugy csinaltam regebben, ugy 1 honapig borkanban voltak a kicsik, nyaron ez nem gond, mert a viz elegg meleg, naponta lecsereltem es igy nem voltak veszelyben a kishalak.

Sok sikert :)

2008. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. aug. 17. 22:09
 6/8 anonim válasza:
Haly!!Tapasztalatból mondom hogy ezek inkább a társhalaktól függ mert nekem jópár halam bánta egy rosszul vatt Bohóckéshalat!!mert 7 honap után inkább Alienre hasonlitótt a természete mint haléra!!amugy átlagba 4-6 hét de igazándiból ha kisméretü halak vanak melete akor 3nap-7napig a kritikus!!!
2008. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kzs ***** válasza:

Attól függ, milyen halakkal tartod őket együtt.

Bár úgy, hogy a többi hallal egy akváriumban vannak, hajszálon függ az életük. Én a helyedben kiszedném őket külön akváriumba, mégpedig azonnal.

2008. szept. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Mivel csak az anyjuktól kell őket félteni átestünk a kritikus időszakon.Sőt újjabb banda született.Azok is jól vannak.Remélem mostmár nem is lesz gond.

2008. szept. 28. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!