Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Videót kell csináljak arról...

Videót kell csináljak arról hogy: az állatok jövője veszélyben. Ti mit írnátok, tennétek bele?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a kutyagyárosokról néhány schinttet. Szerintem nem az állatok jövője van veszélyben, hanem az emberé.

A legbutább állaté a földön. Bármelyik élőlénynek több esze van.

2010. dec. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a levegő szennyezettségét, hogy az rossz. vagy a vadászat ez a rengeteg génmanipulálás szerintem ilyeneket
2010. dec. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kutyagyárosok, menhelyek, tönkre tett fajták (labda után se néző vizsla, agresszív labrador).
2010. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben környezetszennyezésről, katasztrófákról (olaj, vörösiszap), erdőirtásról tennék be képeket. Vagy rengeteg madár van, amelyik a horgászzsinóroktól pusztul el. Cápavadászat, vagy például az orvhalászat is egész fajok kipusztulását okozza napjainkban is. Én arra fektetném a hangsúlyt, hogy az emberi butaság és mohóság az okozója.
2010. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!