Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Most mi lett a petékkel?

Inuyasa kérdése:

Most mi lett a petékkel?

Figyelt kérdés
Vettem a halasnál 2 shakura garnélát pont ikrás volt mind a kettö és az eggyiket külön tettem hogy megmaradjanak a picik .Erre egyiik naprol a másikra eltüntek rola a sárga ikrák ,De hova mert picik sehol se voltak meg még kise fejlödtek a peték se szinte ?
2014. dec. 16. 16:39
 1/6 Pendulum92 ***** válasza:
Képesek ldboni őket stressz hatására.
2014. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pendulum92 ***** válasza:
*Ledobni
2014. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem akkor azért mert megvettem öket és meglettek zavarva ,de akkor mit csináljak ha az akváriumban a többi red sheryy garnéla beikrásodik hogy a piciket ne egyék meg a többiek ?
2014. dec. 16. 16:50
 4/6 Pendulum92 ***** válasza:
Sok búvóhelyjel lehet mérsékelni az ivadékevést, megszüntetni csak halmentességgel lehet, vagy kizárólag kisméretű("nano") halak tartásával.
2014. dec. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak 4 db red shery meg 2 shakura meg egy törpe tarisznya van az akváriumban ,
2014. dec. 16. 17:01
 6/6 Pendulum92 ***** válasza:
A garnélák tudtommal nem eszik meg ivadékaikat, maximum a tarisznyarák lehet a bűnös.
2014. dec. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!