Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az akvárium hátuljára hogy...

Az akvárium hátuljára hogy rakjam fel a posztert?

Figyelt kérdés
Ugy teszem fel hogy bevizezem az aksit és a posztert is és ràsimitom jo is szép is lenne de 4 nap mulva ronda lesz . olyan mintha karcos lenne vagy mint ha a poszter grafit cerkàval össze lenne firkàlva és olyan a poszter ha oldalrol nézem mint a tükör. Köszi a segitséget és bocsa helyesirasért. Boldog Karàcsonyt!
2014. dec. 25. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem igazán értem a kérdést. miért kéne bevizezni? természetesen kívülről kell feltenni, ugye nem belülre akartad? celluxszal odaragasztod az éleinél és ennyi! ha az egész akváriumot rá tudod tolni a falra, akkor az még jobban odanyomja a képet.
2014. dec. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen vízzel kell felteni , mert ha csak felragasztom a hátuljára akkor sötét lesz ha vízzel teszem ugy tökéletes probáld ki és megtudod miről írok , csak az a bajom hogy pár nap mulva ronda lesz
2014. dec. 25. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
hát akkor nekem másmilyen van, mert ez karton anyagú, ezt vízzel nem hiszem, hogy jobban fel lehetne tenni. amúgy szerintem nem fontos, hogy jól lehessen látni, hogy mi van a képen, inkább csak annyi, hogy ne a fehér fal látszódjon.
2014. dec. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Anno nekem víz + cellux kombinációval volt felrakva és sosem volt teljesen jó (légbuborékok). Oldalról nézve meg tök mindegy mit csinálsz, tükröződni fog.


Viszont, ha elfogadsz egy tanácsot, próbáld ki hogy néz ki az akváriumod egyszerű fekete háttérrel! Hacsak nem valami full fekete uszonyosod van, sokkal jobban kiemeli a halak és a növények színét és nem vonja el a figyelmet az akvárium lakóiról. Én a legegyszerűbb fekete fotókartont használom, elég felcelluxozni, nincs mögötte légbuborék és meglepően tartósnak bizonyult eddig.

2014. dec. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!