Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 1 10 literes aksiba tarthatok...

1 10 literes aksiba tarthatok 5db neonhalat? Dfr

Figyelt kérdés
azt olvastam 10-15 liter elég 5 darabnak.tudom és is elélnék egy kis vécében ha kapnék mellé kaját meg minden,de jobb nekünk is a nogyobb tér igy a halaknak is......de 10 liter nem kicsi 5 darabnak,?csak ennél kevesebbet meg nem tudok mert a neonhalak csoportosan élnek.....köszi a válaszokat
2010. febr. 4. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég
2010. febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem kell mellé valamilyen alaevő halfaj?gondolom ebbe a kis akváriumba nem kell nagyon levegőztető...
2010. febr. 4. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Levegőztető mindig kell a halaknak. Egyébként cserélhetnéd háromnaponta a vizet.
2010. febr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
esetleg ha nem neonhalat hanem 3-4 plattit tartanék benne?ők is elférnének,?
2010. febr. 4. 19:03
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
4 platti még igen
2010. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat
2010. febr. 4. 19:05
 7/8 anonim ***** válasza:

bocsi, de sztem nem elég, tapasztalatlanokra meg ne hallgass, 1 ilyen kicsi (10l) aksiba 1 biotópot fenn tartani szinte lehetetlen, nem h még 5 neonhalat meg nemtom hány plattit, ha már rendesen akarsz halat tartani érdemes beruházni rá, megéri ;)

1 tapasztalt akvarista

2010. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Doruss ***** válasza:
Az előzőnek adok igazat... persze, elélnek olyan kicsiben, mivel ők is elég kicsik, de egy akkora akváriumban nem áll fel igazán a biológiai "rend" vagy hogy mondjam, nem alakul ki a megfelelő környezet. Ha halakat akarsz tartani, legalább 20 literessel indulj.
2010. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!