Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Már 3 hete áztatom a redmoor...

Már 3 hete áztatom a redmoor gyökeremet, rendszeresen cserélem a vizet, de még mindig nem merül le az edény aljára, pedig az egész víz alatt van, miéért?

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Még nem szívta meg eléggé magát vízzel.
2015. jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nemrég indítottam az akváriumomat, egy új red moor is került bele. Én nem áztatgattam, csak jó alaposan lemostam (vegyszer nélkül). Az akváriumba pedig úgy helyeztem el, hogy egy tereptárgy lenn tartotta. Aztán pár hét után a tereptárgyat elmozdítottam pár centit, az eredetileg tervezett helyére, a gyökér pedig lenn maradt.


Szóval szerintem te is tedd bele nyugodtan a te akváriumodba és súlyozd le valamivel (akár csak átmenetileg is)

2015. jan. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én valahol, példa egy asztalon kirakom, hogy áll majd az akváriumban, fúrok az aljára lukat amin át tudok húzni egy kábelközegélőt vagy damilt, kötök rá egy követ, kipróbálom elég-e a súly és mehet be előkezelés után.


Volt olyan akvárium ahol elég idióta szögben mutatott jól a fa, akkor egy járólap darab, cserép darab, ki lett fúrva, hosszabb eloxált facsavarral rácsavartam a fát és ment be egyből előkezelés után.

2015. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!