Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez most komoly?

Kocuska kérdése:

Ez most komoly?

Figyelt kérdés

[link]


Engem eléggé felkavart hogy ilyesmiket írtak ki.


2015. jan. 14. 17:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#7 nem szokásom amcsi fórumokat olvasni, de ezután már félni is fogok :D


Szerencsémre itthon én még nem találkoztam egy tetkós hallal és nem is nagyon akarok.


#9 róla még nem hallottam , de jó hogy most már igen ^^

2015. jan. 14. 22:43
 12/15 anonim ***** válasza:

Ezek ilyen "dizájnerek" agyhalott találmányai, semmi logika nincs bennük, némelyiknél hol a világítás, a másikat meg, hogy lehet tisztítani némelyiknél az üveget.

Egy akvárium előtt focizhat egy focicsapat, vagy tarthatsz házi bulit, nem hatja meg őket, koccints egy poharat az akvárium üvegéhez.


70 USD és lehet egy ilyen csodád, "olyan jól érzi magát a hal, hogy az csuda:D" https://www.youtube.com/watch?v=v-KXkHw_URE


Vagy van olyan miikor garnélákat bezárnak üvegbe hermetikusan, se kaja, semmi, néha ki kell tenni az ablakba, hogy forrjon fel,

60.000 huf és egy 13cm nagyságút tudsz venni, persze talp, világítás nélkül, az plusz pénz.

[link]

2015. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Komolyan ezek elmebetegek, jó a reklámszöveg, de nem a hermetikusan bezárt garnélának: [link]
2015. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
*koccints egy poharat az akvárium üvegéhez és megugrik az egész brigád.
2015. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
fú Joci, ezek aztán nem semmi dolgok. És az, hogy a reklám a youtubeon több tetsziket kap mint nem tetsziket :/
2015. jan. 15. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!