Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halat vegyek egy kicsi...

Milyen halat vegyek egy kicsi akváriumba?

Figyelt kérdés
Pusztán hobbiból szeretnék egy kis akváriumot venni kb. 10-15 litereset, és mivel teljesen tapasztalatlan vagyok a haltartás terén így segítséget szeretnék kérni , hogy szerintetek milyen halat lenne érdemes vennem? Igazából én úgy gondoltam , hogy egy halpárt szeretnék ,meg esetleg valami más kis élőlényt teknőst vagy csigát. Halat inkább színesebbet szeretnék és strapabíróbb fajtát. Köszi előre is a válaszokat :)

2015. jan. 18. 19:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
hát ha beruházol egy 100literesre mondjuk ami durván 25ezer mindennel együtt, abba rakhatsz egy fajta csapathalat pl szumátrai díszmárna, virgoncak szépek és szívósak, szóval kezdőknek nagyon jók, és szépen mutatna egy 7-8 fős csapat, és aljzati halnak pedig párduccsíkot vagy páncélosharcsát abból 5-6 ot és annyit mondjuk, de nézegesd a diszhal.info t és ott mindent megtalálsz róluk és hogy neked melyik tetszik melyik az optimális
2015. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!