Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elevenszülő halakhoz (3...

Karesz77777 kérdése:

Elevenszülő halakhoz (3 platti,3 xifó,3molly,10 guppi+ 2 takarító harcsa+1 algaevő) érdemes hozzátársítani sziámi harcoshalakat (1 hím+3 nőstény)?

Figyelt kérdés
120 literes akváriumom van, és a fő kérdés az lenne, hogy mikor a sziámik ikráznak akkor nem bántják a többi halat, mert úgy tudom, hogy akkor agresszívak. Szaporítani pedig nem akarom a sziámikat, azzal nem akarok külön foglalkozni.
2015. jan. 18. 19:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azért egy hím guppinak sokkal nagyobb és fátyolosabb,mint egy plattinak vagy egy szifónak.

Én inkább 3 nőstényt raknék minimum.

2015. jan. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálom úgy hogy 1 hím betta és 3 nőstény mellé. elég nagy az akvárium, hátha nem lesz gond. 25 fokos a víz, kifogástalan a szűrő, amellett még van egy sima levegőztető is, van búvóhely és növényzet,szóval remélem a legjobbakat. egyébként láttam a kereskedésben (ahonnan vásárolni szoktam) guppik között bettákat. megpróbálok olyanokat szerezni.
2015. jan. 18. 21:31
 13/14 anonim ***** válasza:

Milyen az a szűrő?

Amúgy bettának kevés a 25 fok.

Min 26 fok legyen meg neki.

2015. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ilyen a szűrő: [link]
2015. jan. 19. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!