Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Talajszűrő mehet garnélás...

Talajszűrő mehet garnélás akváriumba? Esetlg ez a konkrét szűrő?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy garnélás nano akvariumot szeretnék összerakni, megvan egy 30l-es akváriumom, már egy ideje uzemel RC-kkel de most ujrainditanam. Az lenne a kérdésem hogy belso szűrőt elég e rakni bele, illetve hogyha

A HOBBY Gully-Filter (átemelős szűrő) talajszűrőről valakinek van valami véleménye akkor azt is fogadnám, és hogy ez milyen aljzattal működhetne, illetve hogy a garnikat nem szippantja-e be? És hogyha ezt rakom akkor kell-e mellé belső szűrő?

Úgy általánosságban nano akvárium indításról is szívesen fogadnék ötleteket, edddig annyit terveztem hogy fehér kvarchomok lenne alattuk és sok moha az akváriumban, de ha a kvarchomok nem jó akkor változhat, itthon van nagyszemű bazaltzúzalékom, az van most benne egy éve, csak sajnos az alja nagyon elkoszosodott mert talajporszivozni nem tudom es a garnik telekakiljak. Gondolom ha ez alatt a bazalt alatt lenne a talajszuro akkor nem szivna be a bazaltot, mrrt ahhoz tul nagy, de a garnikat attolmeg lehet.


Elnezest a helyesirasért, telefonról voltam. Előre is köszönöm.


2015. jan. 19. 07:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!