Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti bútorlapotok nem hólyagosod...

Ti bútorlapotok nem hólyagosodik fel?

Figyelt kérdés
most teszem össze az aksim , de arra gondolok hogy vízcseréknél a bútorlap nem e megy tönkre. Nektek egész bútorlapot elfedi polifoam vagy csak az akvárium alatt van ? nem szeretnék a bútorom fedőlapját teljesen lefedni polifoamal mert azt nem tartom szépnek. de akkor vízcseréknél terítsem le egy kukás zsákkal hogy ne érje víz? Köszönöm a tanácsokat!
2015. jan. 19. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a polifoamra teszek egy terítőt / törülközőt. Szebb is így, és a bútort is védi.
2015. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van hozzá leszívó csövem, a vizet szintén csővel töltjük bele, így nem csöpög mellé.
2015. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak alatta van polifoam. Annyi víz azért nem folyik ki, ami mégis azt feltörlöm egy ronggyal. Ha régebbi fajta bútorlap, aminek ilyen nagyon vékony falemez a felülete, azt érdemes lehet letakarni esetleg.
2015. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én öntapadós fóliával lefóliázom a bútorlapot, mert nekem már púposodott fel a bútorlap. Elég egyszer melléönteni a vizet, az befolyik a polifoam alá és ott nem szárad ki aztán púpos lesz.


Tapétaboltban, vagy itt is lehet venni 50-60 centi széles fóliákat, amikből 1 méter olyan 400-500 Ft körül van. [link]


Úgy szoktam, hogy ha fekete a bútorlap, akkor matt feketével fóliázom le hogy ne látszódjon a fóliázás, de a bútorlap éleire is lehajtom a fóliát, hogy a felső lapot teljes mértékben levédjem a víztől.


Csináltam olyat is, hogy bükk színű fiókos szekrényt átfóliáztam fényes fehérre, és az olyan lett, mint valami drága magasfényű bútor. Csak azért csináltam, mert azon van az egyik szűrőakváriumom, de végülis így hogy teljesen átszíneztem, szebb lett mint volt.

2015. jan. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is használtam már öntapadós fóliát, csak nem a halaknál, hanem a kalitka alatt.


Én úgy csináltam, hogy csak a szélső pár cm-es sávban ragasztottam a bútorra, nem az egész felületre, hogy ha le akarnám valamilyen okból szedni, akkor könnyen lejöjjön, és ne roncsolja a bútort.


Én színazonos fóliát választottam, így nem is látszik, hogy van rajta valami.

2015. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!